Kam na wellness víkend v ČR? 

 

Hledáte takový hotel, odkud se budete po wellness víkendu vracet jak znovuzrození? Nechte se inspirovat tipy na skvělé hotely v České republice, které jsou skvělými místy pro odpočinek.

10 tipů na skvělé hotely, kam vyrazit na wellness víkend

 

Premium hotel Wellnes and Wine Znojmo

Tento velmi oblíbený hotel v populární termíny rezervujte raději s předstihem. Hotel má nádherné wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou, parní saunu, barem, vyhřívanou lavici a několika saunami. Wellness je otevřeno od 10 do 22 hodin. Největší výhoda? Všechna tato lákadla (samozřejmě až na placené nápoje v baru) si můžete z plna hrdla užívat jako hoteloví hosté, kteří mají celodenní vstup do wellness pouze za symbolických 200 Kč. Pokud vám vyhládne, navštivte hotelovou restauraci, kde nejenom že výborně vaří, ale mají také skvělé víno. Popřípadě se nabízí návštěva historického centra Znojma. Pokud nevíte, kam na wellness víkend v ČR, doporučujeme všemi 10!

 

K wellness víkendům patří neodmyslitelně sauny, foto ilustrační

 

Chateau Zbiroh

Wellness na zámku? Co více si přát. Pokud hledáte klidné místo uprostřed nádherné přírody s překrásným wellness a také stylovou restaurací, zvolte pro víkendový wellness pobyt Chateau Zbiroh. Čeká vás bohatá snídaně stejně jakobohatá nabídka wellness procedur, které je třeba objednat dopředu telefonicky nebo na recepci. 

 

Hotel Ski Nové Město na Moravě

Pokud si chcete užít wellness víkend za velmi výhodnou cenu a přitom v srdci krásné přírody a Vysočiny, zvolte hotel Ski. Hotel leží mimo centrum Nového Města na Moravě. Čeká vás zde bohatá snídaně formou bufetu, krytý bazén s protiproudem, masážní tryska a whirpool. V hotelu je také saunový svět (finská sauna, parní sauna, solárium). V rámci wellness lze doobjednat některou z masáží. V rámci pobytu lze také využít stravování formou polopenze, tedy večeří v místní restauraci. 

 

Orea Resort Horizont

Tento nově zrekonstruování hotel v srdci Šumavy je ideálním místem pro načerpání sil. V obklopení nádherné přírody si užijete skvělý wellness víkend se vším, co od moderních hotelů očekáváte. Wellness centrum zahrnuje vířivku, saunu, parní saunu, solárium, posilovnu a masáže. Na místě si můžete zahrát minigolf a stolní tenis.V zimě samozřejmě můžete wellness zkombinovat s lyžováním mimo zimu s turistikou a poznáváním okolí.

 

Většina wellness hotelů zahrnuje pobyty se snídaní

 

Wellness hotel Astra

Tento hotel se nachází v centru děné Krkonoš v populárním středisku Špindlerův Mlýn. V hotelu na vás čeká krytý bazén a 3 typy saun. V hotelové restauraci se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Kromě wellness centra si můžete zahrát bowling a kulečník. Zajít na něco dobrého můžete jak do hotelové restaurace tak do mnoha okolních hospod, restaurací či barů. 

 

 

Hotel Spa Resort Lednice

Skvělý wellness víkend s polopenzí vám doporučujeme na Jižní Moravě, přímo v srdci jedné z nejkrásnějších lokalit - Lednice. Pár kroků od Lednicko-Valtického areálu. Komplex se skládá ze tří propojených moderních budov, kde samozřejmě nechybí zcela nové wellness centrum. V hotelu se nachází vnitřní bazén s jodobromovou vodou, můžete si užít mnoho balneoterapeutických lázeňských služeb stejně jako infrasaunu a masáže. 

 

 

Zámek Hrubá Skála

 Stylový víkend v bývalém hradu ze 14 století vás čeká v Zámku Hrubá Skála nedaleko Turnova. V hotelu je restaurace, lovecký salonek nebo terasa. Z wellness můžete zvolit privátní whirpool s jedinečným výhledem do okolí. Dále je v zámku parní a finská sauna, stejně jako si můžete dopřát některou z vybraných masáží. V rámci ubytování vás čeká bohatá snídaně.

 bazén

Většina hotelů také disponuje vlastním krytým bazénem

 

Orea Resort Santon

Nedaleko Brněnské přehrady leží tento nově zrekonstruovaný hotel známo řetězce. Čekají na vás komfortní pokoje, bohatá snídaně v ceně a 2 hodiny ve wellness zdarma včetně nového bazénu na terase hotelu. V rámci wellness můžete dále navštívit krytý bazén a dvě sauny. Vířivka a masáže jsou za poplatek. Pokoje mají balkon s výhledem na přehradu nebo okolní lesy. V bezprostřední blízkosti můžete využít koupání v přehradě, podnikat turistické výlety, navštívit brněnské ZOO či zajet navštívit vyhlášený Maximus Resort či vyrazit do centra Brna. Zde se opravdu nudit nebudete. 

 

 

Hotel Harmonie

Wellness víkend za skvělou cenu si užijete v Luhačovicích v hotelu Harmonie. Hotel leží v klidné lokalitě na konci luhačovické promenády nedaleko pramenů. Hotel je zasazen do přírody, nechybí mu velká terasa s restaurací pro příjemné posezení. Snídaně je podávána formou bohatého bufetu. V hotelu můžete navštívit krytý bazén, tělocvičnu či wellness. Můžete také zvolit stravování formou polopenze. Hotel je vhodný jak pro dvojice tak rodiny s dětmi. 

 

 

Spa Resort Sanssousi

Kde jinde si užít wellness víkend v ČR než v Karlových Varech. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na klidném místě lázeňské zóny v Karlových Varech, jen 2 km od centra města. V rámci wellness vás čeká parní a finská sauna, vířivka a rozlehlý krytý bazén. Nechybí ani několik restaurací a lobby, hotel doporučujeme i náročným hostům stejně jako všem věkovým kategoriím. 

 

Cílem wellness víkendů je regenerace těla i duše, stejně jako ochutnání lokální gastronomie

 

Skvělé hotely s wellness centry naleznete v Egyptě a Tunisu, kde týdenní dovolená vyjde mnohdy levněji než v České republice. Nechte se inspirovat článkem dovolená v Egyptě, 11 tipů. 

 

 


Vytisknout